MISTRZOSTWA POLSKI W TAŃCACH STANDARDOWYCH I LATYNOAMERYKAŃSKICH 2023

MISTRZOSTWA POLSKI W TAŃCACH STANDARDOWYCH I LATYNOAMERYKAŃSKICH 2023

Elbląg 25-26.03.2023

Number of entries: 282 Number of couples: 193
SOBOTA - BLOK I [10:30]
Rehearsal: 09:30
Estimated part time: ~2 h, 45 min
Planned ending time: 14:30 Estimated ending time: ~13:15
Number of entries
Number of couples
65
64
Juniorzy Mistrzostwa Polski LA [24] 1/4Final ~45 min
1 Blaszyński Dawid / Zielińska Aneta

20000056 / 20000077

20000056 / 20000077 BLACK DANCE Gdańsk

2 Cieciorowski Marcel / Mateja Jagoda

20000663 / 20000668

20000663 / 20000668 TIGER TEAM Łódź

3 Czepiel Bartłomiej / Maślanka Martyna

20001059 / 20001062

20001059 / 20001062 CKIS Skawina

4 Gryziak Adam / Gąsior Wiktoria

20000620 / 20000638

20000620 / 20000638 CREATIVE DANCE Warszawa

5 Jałocha Tony / Duda Martyna

20001077 / 20001082

20001077 / 20001082 ELITA Kraków

6 Jezierski Błażej / Cybulska Malwina

20000071 / 20000529

20000071 / 20000529 JANTAR Elbląg

7 Józefowicz Marceli / Kawa Julia

20000042 / 20000018

20000042 / 20000018 JANTAR Elbląg

8 Kaczmarczyk Alan / Pazderska Aleksandra

20000435 / 20000413

20000435 / 20000413 LATINO CAFE Gdynia

9 Krawczyk Kuba / Jałocha Martyna

20000937 / 20000936

20000937 / 20000936 ELITA Kraków

10 Mazurczyk Jan / Wasiewicz Malwina

20000831 / 20000796

20000831 / 20000796 FALA Sopot

11 Nowacki Krzysztof / Górczak Julia

20000488 / 20000469

20000488 / 20000469 TIGER TEAM Łódź

12 Pabich Krzysztof / Samsel Gabriela

20000106 / 20000099

20000106 / 20000099 UKS ATRIA Ostrołęka

13 Panek Adam / Sroka Wiktoria

20000028 / 20000009

20000028 / 20000009 JANTAR Elbląg

14 Pietras Gabriel / Błaszczyk Marcelina

20000082 / 20000080

20000082 / 20000080 BLACK DANCE Gdańsk

15 Pietrzak Maciej / Gała Julia

20000775 / 20000785

20000775 / 20000785 KTS FLESZ Nowogard

16 Poronik Oleksandr / Sękowska Martyna

20000709 / 20000707

20000709 / 20000707 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

17 Radkiewicz Hubert / Nowak Olga

20000580 / 20000581

20000580 / 20000581 TIGER TEAM Łódź

18 Rysiewski Filip / Serówka Zuzanna

20000900 / 20000879

20000900 / 20000879 UKS ISKRA Piła

19 Szewczyk Jan / Bartkiewicz Maja

20001048 / 20001035

20001048 / 20001035 UKS FEELING Warszawa

20 Śliwa Konrad / Wasiłyszyn Kornelia

20000012 / 20000010

20000012 / 20000010 JANTAR Elbląg

21 Tereszkiewicz Mikołaj / Farbaniec Alicja

20001063 / 20000973

20001063 / 20000973 K-STUDIO Krosno

22 Woliński Bartosz / Saryk Amelia

20000019 / 20000525

20000019 / 20000525 JANTAR Elbląg

23 Wójcik Wojciech / Pujanek Weronika

20000365 / 20000366

20000365 / 20000366 TEMPO Bydgoszcz

24 Żmijewski Marcel / Ciechorska Michalina

20000017 / 20000520

20000017 / 20000520 JANTAR Elbląg

Baran Wiktor / Mleczak Anna

20001057 / 20001014

20001057 / 20001014 K-STUDIO Krosno

Drzewiecki Stanisław / Gosławska - Żeligowska Marta

20000659 / 20000505

20000659 / 20000505 TIGER TEAM Łódź

Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski ST [21] 1/4Final ~45 min
1 Bełzak Marek / Zając Aleksandra

20000161 / 20000522

20000161 / 20000522 UKTS CORDEX Wałbrzych

2 Brzeziński Dawid / Nowak Oriana

20000915 / 20000946

20000915 / 20000946 UKS ISKRA Piła

3 Ciesielski Jakub / Rytych Zuzanna

20001023 / 20001000

20001023 / 20001000 K-STUDIO Krosno

4 Ciupa Jakub / Doskocz Nikola

20000862 / 20001142

20000862 / 20001142 FALA Sopot

5 Czerniuk Daniil / Kalinowska Hanna

20000286 / 20000288

20000286 / 20000288 BLACK DANCE Gdańsk

6 Koniecko Adrian / Koniecko Wiktoria

20000841 / 20000842

20000841 / 20000842 UKS TWIST Białystok

7 Kustosz Miłosz / Lipińska Julia

20000876 / 20000757

20000876 / 20000757 AKTT Szczecin

8 Mieczkowski Konrad / Sowa Julia

20000550 / 20000428

20000550 / 20000428 LATINO CAFE Gdynia

9 Mijalski Marcel / Wojteczek Julia

20000030 / 20000172

20000030 / 20000172 UKS OLIMP-SPORT Kiełczów

10 Nadolny Kuba / Karwowska Pola

20000532 / 20000421

20000532 / 20000421 ST PYRAS Toruń

11 Nowicki Hubert / Nowicka Natalia

20000711 / 20000713

20000711 / 20000713 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

12 Pozorski Bartosz / Siegmiller Aleksandra

20000902 / 20001028

20000902 / 20001028 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice

13 Rytel Szymon / Zmudczyńska Marta

20000117 / 20000822

20000117 / 20000822 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

14 Sito Klaudiusz / Filipczak Maja

20000690 / 20000782

20000690 / 20000782 FOCUS Kamień Pomorski

15 Skwira Paweł / Siudzińska Aleksandra

20000687 / 20000688

20000687 / 20000688 JANTAR Elbląg

16 Stańczewski Nikodem / Sokalska Kinga

20000938 / 20000402

20000938 / 20000402 JANTAR Elbląg

17 Stawowy Mateusz / Machado Ribeiro Da Silva Sara

20000896 / 20000917

20000896 / 20000917 ELITA Kraków

18 Szczuryk Filip / Szałek Kornelia

20000904 / 20000903

20000904 / 20000903 AMBER Kołobrzeg

19 Śledź Miłosz / Dziób Amelia

20001007 / 20001006

20001007 / 20001006 MCT Wieliczka

20 Wieczorek Jerzy / Nasiłowska Anna

20000944 / 20000924

20000944 / 20000924 DANCE PROJECT Warszawa

21 Żałko Szymon / Kulska Hanna

20000568 / 20000513

20000568 / 20000513 UKTS CORDEX Wałbrzych

Grunt Wiktor / Wałdoch Kinga

20000051 / 20000052

20000051 / 20000052 PROGRESS Kwidzyn

Szwed Bartosz / Richert Aleksandra

20000788 / 20000763

20000788 / 20000763 FALA Sopot

Senior I Mistrzostwa Polski ST [6] Final ~15 min
1 Belka Robert / Abakumow Karolina

20000540 / 20000516

20000540 / 20000516 BLACK DANCE Gdańsk

2 Felczak Marcin / Pukis Ewa

20000921 / 20000825

20000921 / 20000825 FOCUS Olsztyn

3 Okoń Maciej / Zielińska-Okoń Agata

20000578 / 20000598

20000578 / 20000598 LATINO CAFE Gdynia

4 Puchkov Yuriy / Puchkova Tatsiana

20000861 / 20000860

20000861 / 20000860 SKT PASJA Kraków

5 Szar Jarosław / Szar Katarzyna

20000046 / 20000047

20000046 / 20000047 JANTAR Elbląg

6 Szydłowski Michał / Antonowicz-Szydłowska Monika

20000048 / 20000049

20000048 / 20000049 SZKOŁA TAŃCA BROADWAY Elbląg

Senior III Mistrzostwa Polski ST [11] 1/2Final ~25 min
1 Białkowski Piotr / Melnicka-Zygmunt Alina

20000560 / 20000559

20000560 / 20000559 TEMPO Bydgoszcz

2 Cichy Mieczyslaw / Cichy Ewa

20000445 / 20000447

20000445 / 20000447 CREATIVE DANCE Rumia

3 Jankowski Wiesław Piotr / Jankowska Maria

20000015 / 20000022

20000015 / 20000022 JANTAR Elbląg

4 Kiersnowski Konrad / Kiersnowska Katarzyna

20000501 / 20000500

20000501 / 20000500 PAKTAN Słupsk

5 Kiwilsza Piotr / Świątek Krystyna

20001060 / 20001161

20001060 / 20001161 FOCUS Olsztyn

6 Kowalski Zbigniew / Kowalska Maria

20000951 / 20000953

20000951 / 20000953 FOCUS Olsztyn

7 Mielcarek Jarosław / Mielcarek Hanna

20001003 / 20001004

20001003 / 20001004 FOCUS Olsztyn

8 Misztal Piotr / Misztal Monika

20001235 / 20001239

20001235 / 20001239 CLASSIC DANCESPORT Warszawa

9 Sobkowiak Jacek / Sobkowiak Małgorzata

20000800 / 20000794

20000800 / 20000794 DANCE CENTER Poznań

10 Szumczyk Roman / Łapińska-Szumczyk Sylwia

20000102 / 20000101

20000102 / 20000101 BLACK DANCE Gdańsk

11 Wasilewski Marek / Wasilewska Krystyna

20000756 / 20000755

20000756 / 20000755 PROMENADA Augustów

Marecki Stanisław / Marecka Wisława

20000340 / 20000341

20000340 / 20000341 PROGRESS Kwidzyn

Pestka Mirosław / Pestka Ewa

20000631 / 20000632

20000631 / 20000632 PROGRESS Kwidzyn

Senior IV Mistrzostwa Polski ST [3] Final ~15 min
1 Cichy Mieczyslaw / Cichy Ewa

20000445 / 20000447

20000445 / 20000447 CREATIVE DANCE Rumia

2 Handke Krzysztof / Handke Ewa

20000813 / 20000820

20000813 / 20000820 LATINO CAFE Gdynia

3 Siatkowski Zbigniew / Siatkowska Julita

20000969 / 20000966

20000969 / 20000966 FOCUS Olsztyn

Młodzież Mistrzostwa Polski ST [33] 1/8Final ~75 min
1 Biesek Gabriel / Ochrymiuk Alicja

20000963 / 20000960

20000963 / 20000960 AMBER Kołobrzeg

2 Chmurzyński Bartłomiej / Ananicz Nina Aleksandra

20000653 / 20000655

20000653 / 20000655 FOCUS Kamień Pomorski

3 Ciopała Michał / Nawalany Julia

20001011 / 20001012

20001011 / 20001012 MCT Wieliczka

4 Cybul Marcel / Nowacka Kinga

20000061 / 20000063

20000061 / 20000063 KLUB TAŃCA PM Lubin

5 Czerwczak Miłosz / Sroka Alicja

20000087 / 20000050

20000087 / 20000050 UKS OLIMP-SPORT Kiełczów

6 Dorosz Fryderyk / Pusz Hanna

20001030 / 20001046

20001030 / 20001046 UKS FEELING Warszawa

7 Drab Michał / Nemcova Martina Nela

20000057 / 20000058

20000057 / 20000058 UKS OLIMP-SPORT Kiełczów

8 Dutka Jakub / Stadnik Natalia

20000956 / 20000939

20000956 / 20000939 PASJA Koszalin

9 Fabisiak Piotr Franciszek / Kazimierczak Oliwia

20000871 / 20000672

20000871 / 20000672 AKTT Szczecin

10 Farbaniec Maciej / Urbanek Sandra

20000975 / 20001088

20000975 / 20001088 K-STUDIO Krosno

11 Grocholewicz Wiktor / Jabłońska Michalina

20001038 / 20001036

20001038 / 20001036 UKS FEELING Warszawa

12 Gronostajski Jakub / Sochacka Matylda

20000131 / 20000819

20000131 / 20000819 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

13 Gruszka Tobiasz / Urbańska Amelia

20001049 / 20001051

20001049 / 20001051 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

14 Hass Hubert / Bakalarz Julia Maja

20000378 / 20000323

20000378 / 20000323 TEMPO Bydgoszcz

15 Kowalczyk Adam / Wojciechowska Wiktoria

20000086 / 20000411

20000086 / 20000411 TOP DANCE Pruszków

16 Kowalewski Tymoteusz / Dorosz Paula

20000597 / 20001032

20000597 / 20001032 UKS FEELING Warszawa

17 Krachulec Mateusz / Tułodziecka Malwina

20000483 / 20000459

20000483 / 20000459 CREATIVE DANCE Rumia

18 Latoszek Jakub / Sadowska Marianna

20000053 / 20000683

20000053 / 20000683 TOP DANCE Pruszków

19 Łabędzki Kamil / Derlatka Gabriela

20000650 / 20000656

20000650 / 20000656 FOCUS Kamień Pomorski

20 Melnychuk Dmytro / Muntowska Maja

20000312 / 20000215

20000312 / 20000215 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

21 Mieczkowski Konrad / Sowa Julia

20000550 / 20000428

20000550 / 20000428 LATINO CAFE Gdynia

22 Olejarz Tymon / Kurda Wiktoria

20000076 / 20000142

20000076 / 20000142 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

23 Słomiński Adam / Szulc Nina

20000733 / 20001084

20000733 / 20001084 FALA Sopot

24 Sobczyński Łukasz / Sawko Aleksandra

20000910 / 20000914

20000910 / 20000914 KTT AKAT Łomża

25 Stawowy Mateusz / Machado Ribeiro Da Silva Sara

20000896 / 20000917

20000896 / 20000917 ELITA Kraków

26 Stolarczyk Iwo Natan / Hnat Emilia

20000227 / 20000169

20000227 / 20000169 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

27 Szreder Paweł / Szymańska Wiktoria

20000986 / 20001171

20000986 / 20001171 JANTAR Elbląg

28 Szwed Bartosz / Richert Aleksandra

20000788 / 20000763

20000788 / 20000763 FALA Sopot

29 Szymanowski Michał / Lichowska Natalia

20000274 / 20000134

20000274 / 20000134 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

30 Tunkiewicz Kacper / Filipkowska Gabriela

20000907 / 20000908

20000907 / 20000908 KTT AKAT Łomża

31 Tygielski Radosław Kajetan / Minkova Veronika

20000787 / 20000962

20000787 / 20000962 CONTRA SPORT Warszawa

32 Wiśniewski Wojciech / Ziemann Nicola

20000458 / 20000466

20000458 / 20000466 CREATIVE DANCE Rumia

33 Zieliński Jakub / Nycnerska Olga

20001021 / 20000013

20001021 / 20000013 JANTAR Elbląg

Häs Marcel / Mongiałło Hanna

20000062 / 20000065

20000062 / 20000065 KLUB TAŃCA PM Lubin

Ruminski Gracjan / Wyporska Nela

20000416 / 20000394

20000416 / 20000394 TOP DANCE Pruszków

Dorośli Mistrzostwa Polski ST [33] 1/8Final ~75 min
1 Andersen Robert / Paduch Klaudia

20001159 / 20001160

20001159 / 20001160 FALA Sopot

2 Bartyś Marcin / Pokorska Ada

20000237 / 20000240

20000237 / 20000240 KADRYL Białystok

3 Bełzak Marek / Zając Aleksandra

20000161 / 20000522

20000161 / 20000522 UKTS CORDEX Wałbrzych

4 Brzozowski Mateusz / Możdżonek Justyna

20000045 / 20000044

20000045 / 20000044 DANCE PROJECT Warszawa

5 Depczyński Tomasz / Kołodziej Aleksandra

20000972 / 20000974

20000972 / 20000974 K-STUDIO Krosno

6 Espenszyt Kewin / Buczyńska Michalina

20000767 / 20000680

20000767 / 20000680 FOCUS Szczecin

7 Fazullin Armand / Iwańska Klaudia

20000644 / 20000645

20000644 / 20000645 SKT PASJA Kraków

8 Haftka Paweł / Grzęska Oliwia

20000109 / 20000108

20000109 / 20000108 TKS DANCE&DANCE Toruń

9 Jaśkowiak Ernest / Piasta Klaudia

20000073 / 20000098

20000073 / 20000098 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

10 Kleist Marcin / Pastwa Wiktoria

20000132 / 20000133

20000132 / 20000133 AKTT Szczecin

11 Korycki Daniel / Goleń Gabriela

20001155 / 20000567

20001155 / 20000567 CONTRA SPORT Warszawa

12 Kurzawa Dawid / Anuszkiewicz Kamilla

20001033 / 20000916

20001033 / 20000916 AMBER Kołobrzeg

13 Matuszewski Piotr / Rosińska Luiza

20000979 / 20001097

20000979 / 20001097 DUET Warszawa

14 Mielczarek Adrian / Billings Nicole

20000068 / 20000069

20000068 / 20000069 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

15 Myćka Dariusz / Freiberga Madara

20001102 / 20000849

20001102 / 20000849 CONTRA SPORT Warszawa

16 Ochrymiuk Mateusz / Dutkiewicz Daria

20000661 / 20000671

20000661 / 20000671 UKS OLIMP-SPORT Kiełczów

17 Paszewski Piotr / Mozdyniewicz Marta

20000093 / 20000092

20000093 / 20000092 KLUB TAŃCA PM Lubin

18 Pawłowski Mateusz / Woś Maja

20000886 / 20001055

20000886 / 20001055 UKS ISKRA Piła

19 Pozorski Bartosz / Siegmiller Aleksandra

20000902 / 20001028

20000902 / 20001028 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice

20 Protsenko Oleksii / Wieteska Julia

20000005 / 20000002

20000005 / 20000002 JANTAR Elbląg

21 Salwin Michał / Dziashkevich Marta

20001116 / 20000926

20001116 / 20000926 DANCE PROJECT Warszawa

22 Skerka Tomasz / Prytuła Ksenia

20000414 / 20000437

20000414 / 20000437 LATINO CAFE Gdynia

23 Smoliński Konrad / Bień Julia

20000994 / 20000995

20000994 / 20000995 STARLIGHT Zielona Góra

24 Sokołowski Jan / Kastrau Nadia

20000750 / 20000741

20000750 / 20000741 TKS JANTAR Międzyzdroje

25 Subczyński Paweł / Kucharska Aleksandra

20001148 / 20001146

20001148 / 20001146 UKS ISKRA Piła

26 Szkutnik Bartlomiej / Brychcy Agata

20000040 / 20000032

20000040 / 20000032 DANCE PROJECT Warszawa

27 Szyc Mikołaj / Lewandowska Marta

20000648 / 20000630

20000648 / 20000630 DANCE COMMUNITY Starogard Gdański

28 Ślusarski Grzegorz / Morawska Maria

20001151 / 20001090

20001151 / 20001090 JANTAR Elbląg

29 Vaikasas Gabrielius / Grabowska Klaudia

20001184 / 20001201

20001184 / 20001201 ELITA Kraków

30 Wapiński Rafał / Legutko Daria

20000553 / 20000760

20000553 / 20000760 AKTT Szczecin

31 Wojtania Sebastian / Szałęga Kamila

20001008 / 20000982

20001008 / 20000982 STARLIGHT Zielona Góra

32 Zaprzałka Jakub / Smaka Maja

20000253 / 20000269

20000253 / 20000269 KADRYL Białystok

33 Zeitz Igor / Dulęba Marta

20000094 / 20000857

20000094 / 20000857 LATINO CAFE Gdynia

Chudziński Cezary / Grabowska Paulina

20000875 / 20000874

20000875 / 20000874 UKS TWIST Białystok

Przybyłek Michał / Kwinta Paula

20000868 / 20001005

20000868 / 20001005 AMBER Kołobrzeg

Senior II Mistrzostwa Polski ST [12] 1/2Final ~25 min
1 Budyś Mariusz / Budyś Monika

20000115 / 20000116

20000115 / 20000116 PROGRESS Kwidzyn

2 Drwięga Rafał / Drwięga Wioleta

20000735 / 20000740

20000735 / 20000740 IMPULS SCK Starogard Gdański

3 Dziurawiec Mariusz / Dziurawiec Agnieszka

20000123 / 20000125

20000123 / 20000125 JANTAR Elbląg

4 Mielcarek Jarosław / Mielcarek Hanna

20001003 / 20001004

20001003 / 20001004 FOCUS Olsztyn

5 Puchkov Yuriy / Puchkova Tatsiana

20000861 / 20000860

20000861 / 20000860 SKT PASJA Kraków

6 Roussau Dariusz / Marcinkowska Ewa

20000872 / 20000817

20000872 / 20000817 FOCUS Olsztyn

7 Ryś Rafał / Geppert-Ryś Anna

20000593 / 20000586

20000593 / 20000586 THE BEST Gdańsk

8 Salgado-Strach Roberto / Górska Katarzyna

20001022 / 20000426

20001022 / 20000426 LATINO CAFE Gdynia

9 Szar Jarosław / Szar Katarzyna

20000046 / 20000047

20000046 / 20000047 JANTAR Elbląg

10 Tomczak Rafał / Tomczak Barbara

20000007 / 20000008

20000007 / 20000008 JANTAR Elbląg

11 Turkiewicz Jarosław / Karasiewicz Monika

20000085 / 20000084

20000085 / 20000084 BLACK DANCE Gdańsk

12 Wyganowski Stanisław / Vyganovska Ekaterina

20000096 / 20000095

20000096 / 20000095 BLACK DANCE Gdańsk

Kurowski Arkadiusz / Kurowska Beata

20000027 / 20000026

20000027 / 20000026 JANTAR Elbląg

Marecki Stanisław / Marecka Wisława

20000340 / 20000341

20000340 / 20000341 PROGRESS Kwidzyn

Szumczyk Roman / Łapińska-Szumczyk Sylwia

20000102 / 20000101

20000102 / 20000101 BLACK DANCE Gdańsk

Wasilewski Marek / Wasilewska Krystyna

20000756 / 20000755

20000756 / 20000755 PROMENADA Augustów

Juniorzy Mistrzostwa Polski ST [22] 1/4Final ~45 min
1 Baran Wiktor / Mleczak Anna

20001057 / 20001014

20001057 / 20001014 K-STUDIO Krosno

2 Blaszyński Dawid / Zielińska Aneta

20000056 / 20000077

20000056 / 20000077 BLACK DANCE Gdańsk

3 Czepiel Bartłomiej / Maślanka Martyna

20001059 / 20001062

20001059 / 20001062 CKIS Skawina

4 Jałocha Tony / Duda Martyna

20001077 / 20001082

20001077 / 20001082 ELITA Kraków

5 Jezierski Błażej / Cybulska Malwina

20000071 / 20000529

20000071 / 20000529 JANTAR Elbląg

6 Józefowicz Marceli / Kawa Julia

20000042 / 20000018

20000042 / 20000018 JANTAR Elbląg

7 Kaczmarczyk Alan / Pazderska Aleksandra

20000435 / 20000413

20000435 / 20000413 LATINO CAFE Gdynia

8 Kowalewski Julian / Czopek Alicja

20000552 / 20001050

20000552 / 20001050 UKS FEELING Warszawa

9 Krawczyk Kuba / Jałocha Martyna

20000937 / 20000936

20000937 / 20000936 ELITA Kraków

10 Kurzela Szymon / Zawistowska Maja

20000350 / 20000284

20000350 / 20000284 CREATIVE DANCE Warszawa

11 Mazurczyk Jan / Wasiewicz Malwina

20000831 / 20000796

20000831 / 20000796 FALA Sopot

12 Pabich Krzysztof / Samsel Gabriela

20000106 / 20000099

20000106 / 20000099 UKS ATRIA Ostrołęka

13 Panek Adam / Sroka Wiktoria

20000028 / 20000009

20000028 / 20000009 JANTAR Elbląg

14 Pietras Gabriel / Błaszczyk Marcelina

20000082 / 20000080

20000082 / 20000080 BLACK DANCE Gdańsk

15 Poronik Oleksandr / Sękowska Martyna

20000709 / 20000707

20000709 / 20000707 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

16 Rysiewski Filip / Serówka Zuzanna

20000900 / 20000879

20000900 / 20000879 UKS ISKRA Piła

17 Szewczyk Jan / Bartkiewicz Maja

20001048 / 20001035

20001048 / 20001035 UKS FEELING Warszawa

18 Szostak Krzysztof / Stefańczyk Laura

20000006 / 20000011

20000006 / 20000011 JANTAR Elbląg

19 Tereszkiewicz Mikołaj / Farbaniec Alicja

20001063 / 20000973

20001063 / 20000973 K-STUDIO Krosno

20 Wiśniewski Krzysztof / Żybort Oliwia Cecylia

20000372 / 20000641

20000372 / 20000641 JANTAR Elbląg

21 Woliński Bartosz / Saryk Amelia

20000019 / 20000525

20000019 / 20000525 JANTAR Elbląg

22 Wójcik Wojciech / Pujanek Weronika

20000365 / 20000366

20000365 / 20000366 TEMPO Bydgoszcz

Żmijewski Marcel / Ciechorska Michalina

20000017 / 20000520

20000017 / 20000520 JANTAR Elbląg

Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski LA [25] 1/4Final ~45 min
1 Bestrzyński Stanisław / Walkowiak Agnieszka

20000165 / 20000376

20000165 / 20000376 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

2 Chomaniuk Damian / Klim Julia

20001073 / 20000783

20001073 / 20000783 UKS TWIST Białystok

3 Ciesielski Jakub / Rytych Zuzanna

20001023 / 20001000

20001023 / 20001000 K-STUDIO Krosno

4 Ciupa Jakub / Doskocz Nikola

20000862 / 20001142

20000862 / 20001142 FALA Sopot

5 Filipek Łukasz / Nasliednikova Kateryna

20000666 / 20000662

20000666 / 20000662 TIGER TEAM Łódź

6 Grunt Wiktor / Wałdoch Kinga

20000051 / 20000052

20000051 / 20000052 PROGRESS Kwidzyn

7 Kaszuba Piotr / Barszczewska Milena

20000801 / 20000804

20000801 / 20000804 PROMENADA Augustów

8 Koniecko Adrian / Koniecko Wiktoria

20000841 / 20000842

20000841 / 20000842 UKS TWIST Białystok

9 Krajewski Antoni / Załęcka Zofia

20000533 / 20000464

20000533 / 20000464 TIGER TEAM Łódź

10 Krips Eitan / Bronisławska Aleksandra

20000537 / 20001114

20000537 / 20001114 CONTRA SPORT Warszawa

11 Laskus Franciszek / Grodzka Wiktoria

20001105 / 20000717

20001105 / 20000717 IMPET TEAM Warszawa

12 Matela Jakub / Owczarek Julia

20000055 / 20000405

20000055 / 20000405 TOP DANCE Pruszków

13 Michalak Miłosz / Konchytska Sofiia

20000721 / 20000727

20000721 / 20000727 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

14 Nadolny Kuba / Karwowska Pola

20000532 / 20000421

20000532 / 20000421 ST PYRAS Toruń

15 Pietryszyk Mikołaj / Gruszczyńska Adrianna

20000723 / 20000712

20000723 / 20000712 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

16 Pozorski Bartosz / Siegmiller Aleksandra

20000902 / 20001028

20000902 / 20001028 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice

17 Ruszkowski Tomasz / Latos Maria

20000729 / 20000724

20000729 / 20000724 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

18 Skwira Paweł / Siudzińska Aleksandra

20000687 / 20000688

20000687 / 20000688 JANTAR Elbląg

19 Sterczewski Piotr / Podgórska Julia

20000558 / 20000758

20000558 / 20000758 AKTT Szczecin

20 Szafran Brajan / Janta-Lipińska Alicja

20000780 / 20000779

20000780 / 20000779 KTS FLESZ Nowogard

21 Szczuryk Filip / Szałek Kornelia

20000904 / 20000903

20000904 / 20000903 AMBER Kołobrzeg

22 Szwed Bartosz / Richert Aleksandra

20000788 / 20000763

20000788 / 20000763 FALA Sopot

23 Szymczyk Mikołaj / Daciów Bianka

20001053 / 20000905

20001053 / 20000905 AMBER Kołobrzeg

24 Śledź Miłosz / Dziób Amelia

20001007 / 20001006

20001007 / 20001006 MCT Wieliczka

25 Waszak Maksymilian / Droganowska Antonina

20000357 / 20000374

20000357 / 20000374 ST PYRAS Toruń

Senior I Mistrzostwa Polski LA [7] Final ~15 min
1 Belka Robert / Abakumow Karolina

20000540 / 20000516

20000540 / 20000516 BLACK DANCE Gdańsk

2 Bucha Arkadiusz / Brygoła Ewa

20000107 / 20000105

20000107 / 20000105 SZKOŁA TAŃCA BROADWAY Elbląg

3 Felczak Marcin / Pukis Ewa

20000921 / 20000825

20000921 / 20000825 FOCUS Olsztyn

4 Okoń Maciej / Zielińska-Okoń Agata

20000578 / 20000598

20000578 / 20000598 LATINO CAFE Gdynia

5 Puchkov Yuriy / Puchkova Tatsiana

20000861 / 20000860

20000861 / 20000860 SKT PASJA Kraków

6 Szar Jarosław / Szar Katarzyna

20000046 / 20000047

20000046 / 20000047 JANTAR Elbląg

7 Szydłowski Michał / Antonowicz-Szydłowska Monika

20000048 / 20000049

20000048 / 20000049 SZKOŁA TAŃCA BROADWAY Elbląg

Biernacki Andrzej / Biernacka Ewa

20000977 / 20000976

20000977 / 20000976 FOCUS Olsztyn

Wierzbicki Marcin / Kawa Agnieszka

20000996 / 20000997

20000996 / 20000997 JANTAR Elbląg

Senior III Mistrzostwa Polski LA [10] 1/2Final ~25 min
1 Białkowski Piotr / Melnicka-Zygmunt Alina

20000560 / 20000559

20000560 / 20000559 TEMPO Bydgoszcz

2 Cichy Mieczyslaw / Cichy Ewa

20000445 / 20000447

20000445 / 20000447 CREATIVE DANCE Rumia

3 Guzikowski Marek / Guzikowska Joanna

20000828 / 20000823

20000828 / 20000823 FOCUS Olsztyn

4 Jankowski Wiesław Piotr / Jankowska Maria

20000015 / 20000022

20000015 / 20000022 JANTAR Elbląg

5 Kiersnowski Konrad / Kiersnowska Katarzyna

20000501 / 20000500

20000501 / 20000500 PAKTAN Słupsk

6 Kowalski Zbigniew / Kowalska Maria

20000951 / 20000953

20000951 / 20000953 FOCUS Olsztyn

7 Pestka Mirosław / Pestka Ewa

20000631 / 20000632

20000631 / 20000632 PROGRESS Kwidzyn

8 Przybyszewski Krzysztof / Przybyszewska Wioletta

20000610 / 20000608

20000610 / 20000608 AKTT Szczecin

9 Sobkowiak Jacek / Sobkowiak Małgorzata

20000800 / 20000794

20000800 / 20000794 DANCE CENTER Poznań

10 Szumczyk Roman / Łapińska-Szumczyk Sylwia

20000102 / 20000101

20000102 / 20000101 BLACK DANCE Gdańsk

Kimmel Marek / Jankowska Agata Maria

20000759 / 20000792

20000759 / 20000792 BLACK DANCE Gdańsk

Marecki Stanisław / Marecka Wisława

20000340 / 20000341

20000340 / 20000341 PROGRESS Kwidzyn

Senior IV Mistrzostwa Polski LA [2] Final ~15 min
1 Cichy Mieczyslaw / Cichy Ewa

20000445 / 20000447

20000445 / 20000447 CREATIVE DANCE Rumia

2 Siatkowski Zbigniew / Siatkowska Julita

20000969 / 20000966

20000969 / 20000966 FOCUS Olsztyn

Młodzież Mistrzostwa Polski LA [33] 1/8Final ~75 min
1 Biesek Gabriel / Ochrymiuk Alicja

20000963 / 20000960

20000963 / 20000960 AMBER Kołobrzeg

2 Bochnak Stanisław / Lamparska Oliwia

20000178 / 20001108

20000178 / 20001108 TKS DANCE&DANCE Toruń

3 Brzozowski Grzegorz / Pogorzelska Julia

20000730 / 20000739

20000730 / 20000739 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

4 Cybul Marcel / Nowacka Kinga

20000061 / 20000063

20000061 / 20000063 KLUB TAŃCA PM Lubin

5 Drab Michał / Nemcova Martina Nela

20000057 / 20000058

20000057 / 20000058 UKS OLIMP-SPORT Kiełczów

6 Dutka Jakub / Stadnik Natalia

20000956 / 20000939

20000956 / 20000939 PASJA Koszalin

7 Fabisiak Piotr Franciszek / Kazimierczak Oliwia

20000871 / 20000672

20000871 / 20000672 AKTT Szczecin

8 Gąsiński Michał / Romaniuk Julia

20000686 / 20000534

20000686 / 20000534 DUET Warszawa

9 Grocholewicz Wiktor / Jabłońska Michalina

20001038 / 20001036

20001038 / 20001036 UKS FEELING Warszawa

10 Gronostajski Jakub / Sochacka Matylda

20000131 / 20000819

20000131 / 20000819 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

11 Gruszka Tobiasz / Urbańska Amelia

20001049 / 20001051

20001049 / 20001051 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

12 Krachulec Mateusz / Tułodziecka Malwina

20000483 / 20000459

20000483 / 20000459 CREATIVE DANCE Rumia

13 Kulikowski Piotr / Klepacka Zuzanna

20000803 / 20000850

20000803 / 20000850 UKS TWIST Białystok

14 Latoszek Jakub / Sadowska Marianna

20000053 / 20000683

20000053 / 20000683 TOP DANCE Pruszków

15 Madeja Antoni / Chrapla Oliwia

20001068 / 20001069

20001068 / 20001069 ASTRA Oświęcim

16 Melnychuk Dmytro / Muntowska Maja

20000312 / 20000215

20000312 / 20000215 AT SMOOTH Pruszcz Gdański

17 Mieczkowski Konrad / Sowa Julia

20000550 / 20000428

20000550 / 20000428 LATINO CAFE Gdynia

18 Olejarz Tymon / Kurda Wiktoria

20000076 / 20000142

20000076 / 20000142 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

19 Osmolak Mikołaj / Kopeć Oliwia

20000477 / 20000479

20000477 / 20000479 UKS PASJA Szczawin Kościelny

20 Pentela Kacper / Piekut Anna

20000465 / 20000548

20000465 / 20000548 TIGER TEAM Łódź

21 Sobczyński Łukasz / Sawko Aleksandra

20000910 / 20000914

20000910 / 20000914 KTT AKAT Łomża

22 Sołtysik Piotr / Mikielska Martyna Roksana

20000829 / 20000336

20000829 / 20000336 TEMPO Bydgoszcz

23 Stawowy Mateusz / Machado Ribeiro Da Silva Sara

20000896 / 20000917

20000896 / 20000917 ELITA Kraków

24 Szczepaniak Kamil / Szustek Alicja

20000705 / 20000736

20000705 / 20000736 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

25 Szreder Paweł / Szymańska Wiktoria

20000986 / 20001171

20000986 / 20001171 JANTAR Elbląg

26 Szwed Bartosz / Richert Aleksandra

20000788 / 20000763

20000788 / 20000763 FALA Sopot

27 Szymanowski Michał / Lichowska Natalia

20000274 / 20000134

20000274 / 20000134 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

28 Szymański Jakub / Mazur Inga

20000845 / 20000843

20000845 / 20000843 ELITA Kraków

29 Tunkiewicz Kacper / Filipkowska Gabriela

20000907 / 20000908

20000907 / 20000908 KTT AKAT Łomża

30 Tygielski Radosław Kajetan / Minkova Veronika

20000787 / 20000962

20000787 / 20000962 CONTRA SPORT Warszawa

31 Woźnicki Szymon / Szumańska Kinga

20001209 / 20001210

20001209 / 20001210 FALCON Płock

32 Zawadzki Michał / Żydlewska Wiktoria

20001144 / 20000335

20001144 / 20000335 TEMPO Bydgoszcz

33 Zieliński Jakub / Nycnerska Olga

20001021 / 20000013

20001021 / 20000013 JANTAR Elbląg

Cysewski Wiktor / Wiśniewska Julia Agnieszka

20001232 / 20001135

20001232 / 20001135 FALA Sopot

Häs Marcel / Mongiałło Hanna

20000062 / 20000065

20000062 / 20000065 KLUB TAŃCA PM Lubin

Dorośli Mistrzostwa Polski LA [28] 1/8Final ~75 min
1 Bęczkowski Paweł / Różewska Natalia

20001222 / 20001224

20001222 / 20001224 UKS PRESTIGE Goleniów

2 Chojnowski Bartosz / Brulińska Dagmara

20000873 / 20000885

20000873 / 20000885 KTT AKAT Łomża

3 Chomaniuk Damian / Klim Julia

20001073 / 20000783

20001073 / 20000783 UKS TWIST Białystok

4 Fazullin Armand / Iwańska Klaudia

20000644 / 20000645

20000644 / 20000645 SKT PASJA Kraków

5 Figurski Przemysław / Balon Celina

20000738 / 20000715

20000738 / 20000715 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

6 Górski Dawid / Obrębska Katarzyna

20000515 / 20000562

20000515 / 20000562 BLACK DANCE Gdańsk

7 Grochowski Dawid / Ziętowska Oliwia

20000761 / 20000762

20000761 / 20000762 FALA Sopot

8 Grubin Kacper / Marczyk Katarzyna

20001106 / 20001104

20001106 / 20001104 UKS FEELING Warszawa

9 Krysztofiński Hubert / Małczak Maja

20001143 / 20000983

20001143 / 20000983 DUET Warszawa

10 Kurzawa Dawid / Anuszkiewicz Kamilla

20001033 / 20000916

20001033 / 20000916 AMBER Kołobrzeg

11 Lewandowski Bartosz / Wałachowska Anna

20001180 / 20000749

20001180 / 20000749 DUET Warszawa

12 Marcos Borjas Edgar / Nowak Alina

20001229 / 20001228

20001229 / 20001228 CONTRA SPORT Warszawa

13 Michalak Krystian / Głowala Karolina

20000708 / 20000710

20000708 / 20000710 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

14 Mielczarek Adrian / Billings Nicole

20000068 / 20000069

20000068 / 20000069 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

15 Minkevich Matt / Deluga Karolina

20000753 / 20000754