WDSF European Championship Standard Under 21

WDSF European Championship Standard Under 21

Elbląg 21.10.2023

Liczba startów: 366 Liczba zgłoszeń: 244
SATURDAY/SOBOTA [09:30] - Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - Polish Open Championships
Próba parkietu: 09:00
Szacowany czas trwania bloku: ~9 h, 13 min
Planowane zakończenie: 22:00 Szacowane zakończenie: ~18:43
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
148
121
Juvenile I ST [3] Finał ~15 min
1 Baniulis Joris / Jefimenkaite Simona

10146467 / 10136021

10146467 / 10136021 - LITHUANIA

2 Didenko Bohdan / Prosiankova Sofiia

10142980 / 10142981

10142980 / 10142981 - UKRAINE

3 Mateja Wojciech / Muchewicz Laura

20000471 / 20001747

20000471 / 20001747 TKS CREATIVE DANCE Rumia

Juvenile II ST [7] Finał ~15 min
1 Imianowski Oskar / Czupa Zuzanna

20001744 / 20001743

20001744 / 20001743 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice

2 Kaliński Paweł / Kluga Róża

20000111 / 20000144

20000111 / 20000144 ARTDANCE Sierpc

3 Karmonas Martynas / Reksnyte Liudvika

10141203 / 10141191

10141203 / 10141191 - LITHUANIA

4 Ługowski Bartosz / Łaskarzewska Wiktoria

20001751 / 20001750

20001751 / 20001750 JANTAR Elbląg

5 Spas Platon / Polakowska Aleksandra

20001696 / 20000072

20001696 / 20000072 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

6 Sztandera Jan / Kancelarczyk Kaja

20001753 / 20001752

20001753 / 20001752 JANTAR Elbląg

7 Zygadłowicz Jan / Wiśniewska Joanna

20001757 / 20001758

20001757 / 20001758 JANTAR Elbląg

Mizikowski Łukasz / Jeleń Maja

20001571 / 20000344

20001571 / 20000344 TEMPO Bydgoszcz

Junior I ST [14] 1/2Finału ~35 min
1 Barański Bartosz / Skowrońska Gabriela

20001525 / 20001527

20001525 / 20001527 JANTAR Elbląg

2 Borzęcki Bartłomiej / Kempa Nina

20001128 / 20001453

20001128 / 20001453 PASJA Koszalin

3 Christodoulides Pavlos / Spetsioti Diamandini

/

/ ANGELS DANCE STUDIO Nicosia - CYPRUS

4 Czarnecki Marcel / Ziółkowska Maja

20000348 / 20000606

20000348 / 20000606 THE BEST Gdańsk

5 Dondera Aleksander / Drętkiewicz Kaja

20000257 / 20000260

20000257 / 20000260 KING DANCE Koszalin

6 Lačinovs Arsenijs / Oševerova-Alenoviča Karolina

/

/ ZALESKU DEJU SKOLA Riga - LATVIA

7 Ludwicki Eryk / Kiszkunas Iga

20000751 / 20000748

20000751 / 20000748 TKS JANTAR Wolin

8 Mroske Ignacy / Szymańska Kornelia

20000450 / 20000549

20000450 / 20000549 TKS CREATIVE DANCE Rumia

9 Peik Robert / Nurmsalu Rosanna

10127143 / 10127208

10127143 / 10127208 - ESTONIA

10 Rahula Johann Marten / Makarov Victoria

/

/ LEEVI Tallinn - ESTONIA

11 Starczewski Gabriel / Nadolna Julia

20000167 / 20000530

20000167 / 20000530 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

12 Szewczyk Jan / Bartkiewicz Maja

20001048 / 20001035

20001048 / 20001035 UKS FEELING Warszawa

13 Szostak Krzysztof / Stefańczyk Laura

20000006 / 20000011

20000006 / 20000011 JANTAR Elbląg

14 Zeiza Edvards / Linde Paula

10139705 / 10136706

10139705 / 10136706 - LATVIA

Majewski Szymon / Moskalska Maja

20000512 / 20000643

20000512 / 20000643 CREATIVE DANCE Warszawa

POC WDSF Open Junior II LA [29] 1/8Finału ~119 min
1 Astrauskas Kajus / Tkacenko Kamile

10134568 / 10134552

10134568 / 10134552 LITHUANIA

2 Bily Simon / Zdanska Stella

10138163 / 10140270

10138163 / 10140270 CZECH REPUBLIC

3 Blaszyński Dawid / Zielińska Aneta

10136168 / 10143212

10136168 / 10143212 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

4 Brozek Adam / Simlova Veronika

10139838 / 10140236

10139838 / 10140236 CZECH REPUBLIC

5 Czepiel Bartłomiej / Maślanka Martyna

10140186 / 10140225

10140186 / 10140225 CKIS Skawina - POLAND

6 Donskich Adrian / Matukeviciute Ugne

10138257 / 10133752

10138257 / 10133752 LITHUANIA

7 Drażba Michał / Chmielowiec Iga

10144783 / 10144807

10144783 / 10144807 AT SMOOTH Pruszcz Gdański - POLAND

8 Drebot Makar / Khudo Kateryna

10135938 / 10135917

10135938 / 10135917 UKRAINE

9 Grigaliunas Tauras / Barysaite Smilte

10133750 / 10128152

10133750 / 10128152 LITHUANIA

10 Jahni Akos / Bartok Laura

10144020 / 10123297

10144020 / 10123297 HUNGARY

11 Józefowicz Marceli / Kawa Julia

10136026 / 10142276

10136026 / 10142276 JANTAR Elbląg - POLAND

12 Kharin Ruslan / Kuziemska Iwetta

10146816 / 10146801

10146816 / 10146801 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

13 Krawczyk Kuba / Jałocha Martyna

10136417 / 10136415

10136417 / 10136415 ELITA Kraków - POLAND

14 Kundyk Nazar / Repa Anastasiia

10142925 / 10135505

10142925 / 10135505 UKRAINE

15 Lutsyshyn Adam-Sviatoslav / Airapetova Karina

10147128 / 10147127

10147128 / 10147127 UKRAINE

16 Makarov Martin / Peik Regina

10100227 / 10119195

10100227 / 10119195 ESTONIA

17 Meiksans Roberts / Volkova Alisa

10128066 / 10134913

10128066 / 10134913 LATVIA

18 Mikasenas Dovas / Ciuladaite Izabele

10146139 / 10146190

10146139 / 10146190 LITHUANIA

19 Morar David / Piskarova Daria

10135439 / 10122972

10135439 / 10122972 UKRAINE

20 Mozura Vincentas / Sustikaite Vanesa

10140264 / 10133702

10140264 / 10133702 LITHUANIA

21 Panek Adam / Sroka Wiktoria

10140581 / 10140584

10140581 / 10140584 JANTAR Elbląg - POLAND

22 Papandreou Alexandros / Koundouri Maria Eleni

10140281 / 10140280

10140281 / 10140280 CYPRUS

23 Poronik Oleksandr / Sękowska Martyna

10140344 / 10140279

10140344 / 10140279 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

24 Serkez Ihor / Machyshyn Khrystyna

10142453 / 10128350

10142453 / 10128350 UKRAINE

25 Shargorodski Loren / Gurfinkel Eden

10118224 / 10121125

10118224 / 10121125 ISRAEL

26 Sourdeau Raphael / Accart Legall Victoire

10135546 / 10144818

10135546 / 10144818 FRANCE

27 Woliński Bartosz / Saryk Amelia

10136596 / 10136594

10136596 / 10136594 JANTAR Elbląg - POLAND

28 Yatskiv Ihor / Zahrebina Daria

10140863 / 10135583

10140863 / 10135583 UKRAINE

29 Żmijewski Marcel / Ciechorska Michalina

10136032 / 10136031

10136032 / 10136031 JANTAR Elbląg - POLAND

Jałocha Tony / Duda Martyna

10139250 / 10139251

10139250 / 10139251 ELITA Kraków - POLAND

Szostak Krzysztof / Stefańczyk Laura

10136499 / 10130478

10136499 / 10130478 JANTAR Elbląg - POLAND

POC WDSF Open Youth LA [28] 1/8Finału ~119 min
1 Bakacz Michał / Kruszyńska Marta

10128735 / 10119140

10128735 / 10119140 UKS OLIMP-SPORT Kiełczów - POLAND

2 Baltalksnis Haralds / Onufrijeva Anastasija

10123412 / 10114945

10123412 / 10114945 LATVIA

3 Brzozowski Grzegorz / Szumańska Kinga

10130104 / 10142072

10130104 / 10142072 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

4 Bukowski Mateusz / Zgardzińska Laura

10142926 / 10142887

10142926 / 10142887 STARLIGHT Zielona Góra - POLAND

5 Ceburnis Karolis / Abramovaite Lauryta

10125682 / 10123731

10125682 / 10123731 LITHUANIA

6 Dutka Jakub / Stadnik Natalia

10117568 / 10117567

10117568 / 10117567 PASJA Koszalin - POLAND

7 Gąsiński Michał / Romaniuk Julia

10143685 / 10143672

10143685 / 10143672 DUET Warszawa - POLAND

8 Goldbergs Armands / Cernigova Anastasija

10098826 / 10114944

10098826 / 10114944 LATVIA

9 Gruszka Tobiasz / Urbańska Amelia

10136514 / 10136521

10136514 / 10136521 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

10 Józefowicz Marceli / Kawa Julia

10136026 / 10142276

10136026 / 10142276 JANTAR Elbląg - POLAND

11 Laubert Niklas / Leonova Patricija

10128437 / 10134989

10128437 / 10134989 GERMANY

12 Marotta Francesco / Vorzillo Alessia

10138419 / 10128441

10138419 / 10128441 ITALY

13 Melnychenko Anton / Tkachuk Alisa

10122569 / 10122567

10122569 / 10122567 UKRAINE

14 Mlinskas Kristupas / Rudnickaite Liepa

10113799 / 10123665

10113799 / 10123665 LITHUANIA

15 Olejarz Tymon / Kurda Wiktoria

10130366 / 10134020

10130366 / 10134020 - POLAND

16 Pavel Samuel / Bruckova Timea

10124392 / 10133389

10124392 / 10133389 CZECH REPUBLIC

17 Smolarek Filip / Walińska Otylia

10147004 / 10147005

10147004 / 10147005 JANTAR Elbląg - POLAND

18 Sołtysik Piotr / Mikielska Martyna Roksana

10139654 / 10139682

10139654 / 10139682 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

19 Stradetskiy Roman / Vakarchuk Kateryna

10100600 / 10135378

10100600 / 10135378 UKRAINE

20 Szreder Paweł / Szymańska Wiktoria

10132258 / 10132275

10132258 / 10132275 JANTAR Elbląg - POLAND

21 Szymanowski Michał / Lichowska Natalia

10112488 / 10137052

10112488 / 10137052 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

22 Tananaiev Illia / Voitenko Sofiia

10135453 / 10143903

10135453 / 10143903 UKRAINE

23 Tygielski Radosław Kajetan / Minkova Veronika

10121427 / 10124844

10121427 / 10124844 CONTRA SPORT Warszawa - POLAND

24 Wiśniewski Wojciech / Ziemann Nicola

10146410 / 10146500

10146410 / 10146500 TKS CREATIVE DANCE Rumia - POLAND

25 Wrona Jakub / Szulca Julia

10140336 / 10142758

10140336 / 10142758 AT SMOOTH Pruszcz Gdański - POLAND

26 Zeiza Juris / Gravere Eva

10130938 / 10101330

10130938 / 10101330 LATVIA

27 Zieliński Jakub / Nycnerska Olga

10116763 / 10116748

10116763 / 10116748 JANTAR Elbląg - POLAND

28 Żmijewski Marcel / Ciechorska Michalina

10136032 / 10136031

10136032 / 10136031 JANTAR Elbląg - POLAND

Czepiel Bartłomiej / Maślanka Martyna

10140186 / 10140225

10140186 / 10140225 CKIS Skawina - POLAND

Felski Kacper / Grab Nikola

10129000 / 10144543

10129000 / 10144543 AMBER Kołobrzeg - POLAND

Gronostajski Jakub / Sochacka Matylda

10146295 / 10146339

10146295 / 10146339 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

Kharin Ruslan / Kuziemska Iwetta

10146816 / 10146801

10146816 / 10146801 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

Mankkinen Matti / Pruikkonen Ella Emilia

10130849 / 10130525

10130849 / 10130525 FINLAND

Mitiev Maksym / Mala Kateryna

10124823 / 10143801

10124823 / 10143801 UKRAINE

Rozpoczęcie o: 11:30
POC WDSF Open Juvenile I LA [3] Finał ~18 min
1 Baniulis Joris / Jefimenkaite Simona

10146467 / 10136021

10146467 / 10136021 LITHUANIA

2 Didenko Bohdan / Prosiankova Sofiia

10142980 / 10142981

10142980 / 10142981 UKRAINE

3 Mateja Wojciech / Muchewicz Laura

BRAK MIN! / BRAK MIN!

BRAK MIN! / BRAK MIN! TKS CREATIVE DANCE Rumia - POLAND

Juvenile II LA [7] Finał ~15 min
1 Imianowski Oskar / Czupa Zuzanna

20001744 / 20001743

20001744 / 20001743 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice

2 Kaliński Paweł / Kluga Róża

20000111 / 20000144

20000111 / 20000144 ARTDANCE Sierpc

3 Karmonas Martynas / Reksnyte Liudvika

10141203 / 10141191

10141203 / 10141191 - LITHUANIA

4 Ługowski Bartosz / Łaskarzewska Wiktoria

20001751 / 20001750

20001751 / 20001750 JANTAR Elbląg

5 Spas Platon / Polakowska Aleksandra

20001696 / 20000072

20001696 / 20000072 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

6 Sztandera Jan / Kancelarczyk Kaja

20001753 / 20001752

20001753 / 20001752 JANTAR Elbląg

7 Zygadłowicz Jan / Wiśniewska Joanna

20001757 / 20001758

20001757 / 20001758 JANTAR Elbląg

Mizikowski Łukasz / Jeleń Maja

20001571 / 20000344

20001571 / 20000344 TEMPO Bydgoszcz

Junior I LA [14] 1/2Finału ~35 min
1 Barański Bartosz / Skowrońska Gabriela

20001525 / 20001527

20001525 / 20001527 JANTAR Elbląg

2 Borzęcki Bartłomiej / Kempa Nina

20001128 / 20001453

20001128 / 20001453 PASJA Koszalin

3 Borzęcki Stanisław / Jędryszczak Zuzanna

20001127 / 20001141

20001127 / 20001141 PASJA Koszalin

4 Bulanov Philip / Kravchuk Daria

10142203 / 10146029

10142203 / 10146029 - GERMANY

5 Christodoulides Pavlos / Spetsioti Diamandini

/

/ ANGELS DANCE STUDIO Nicosia - CYPRUS

6 Dondera Aleksander / Drętkiewicz Kaja

20000257 / 20000260

20000257 / 20000260 KING DANCE Koszalin

7 Ludwicki Eryk / Kiszkunas Iga

20000751 / 20000748

20000751 / 20000748 TKS JANTAR Wolin

8 Mroske Ignacy / Szymańska Kornelia

20000450 / 20000549

20000450 / 20000549 TKS CREATIVE DANCE Rumia

9 Peik Robert / Nurmsalu Rosanna

10127143 / 10127208

10127143 / 10127208 - ESTONIA

10 Rahula Johann Marten / Makarov Victoria

/

/ LEEVI Tallinn - ESTONIA

11 Starczewski Gabriel / Nadolna Julia

20000167 / 20000530

20000167 / 20000530 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

12 Szewczyk Jan / Bartkiewicz Maja

20001048 / 20001035

20001048 / 20001035 UKS FEELING Warszawa

13 Szostak Krzysztof / Stefańczyk Laura

20000006 / 20000011

20000006 / 20000011 JANTAR Elbląg

14 Zeiza Edvards / Linde Paula

10139705 / 10136706

10139705 / 10136706 - LATVIA

Rozpoczęcie o: 14:00
POC WDSF World Open Adult LA [33] 1/8Finału ~131 min
1 Baleuski Dzmitry / Puksto Karolina

10074898 / 10094998

10074898 / 10094998 LITHUANIA

2 Bęczkowski Paweł / Różewska Natalia

10099576 / 10138229

10099576 / 10138229 UKS PRESTIGE Goleniów - POLAND

3 Borisov Boris / Dzhelebova Emiliya

10116837 / 10093226

10116837 / 10093226 BULGARIA

4 Chmel Filip / Nemcova Barbora

10098186 / 10108857

10098186 / 10108857 CZECH REPUBLIC

5 Czeto Marco / Fajnerova Deniska

10101362 / 10101459

10101362 / 10101459 SLOVAKIA

6 Degutis Einoras / Bliujute Ugne

10075487 / 10075168

10075487 / 10075168 LITHUANIA

7 Fazullin Armand / Iwańska Klaudia

10060431 / 10063540

10060431 / 10063540 SKT PASJA Kraków - POLAND

8 Filatov Kostiantyn / Shepshynska Viktoriia

10124717 / 10124719

10124717 / 10124719 UKRAINE

9 Grochowski Dawid / Siudzińska Aleksandra

10127506 / 10116472

10127506 / 10116472 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

10 Grunt Wiktor / Wałdoch Kinga

10116684 / 10116238

10116684 / 10116238 PROGRESS Kwidzyn - POLAND

11 Hidi Balazs / Kis Violetta

10055606 / 10055471

10055606 / 10055471 HUNGARY

12 Klusak Karol / Stepanenko Oleksandra

10147047 / 10147048

10147047 / 10147048 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk - POLAND

13 Lassen Mads Friis / Hrosheva Anastasiia

10070759 / 10131305

10070759 / 10131305 DENMARK

14 Lewandowski Bartosz / Wałachowska Anna

10073445 / 10072941

10073445 / 10072941 DUET Warszawa - POLAND

15 Lipowski Jakub / Kucerova Tereza

10066482 / 10055630

10066482 / 10055630 CZECH REPUBLIC

16 Michna Marian / Vesela Karolina

10066521 / 10066542

10066521 / 10066542 CZECH REPUBLIC

17 Mielczarek Adrian / Billings Nicole

10142357 / 10095461

10142357 / 10095461 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

18 Musella Michele / Musella Johana

10081266 / 10081267

10081266 / 10081267 ITALY

19 Napoletano Mirko / Demetriou Eleni

10010951 / 10104928

10010951 / 10104928 CYPRUS

20 Nikolaev Egor / Lee Jerry

10090536 / 10106944

10090536 / 10106944 HONG KONG

21 Ochrymiuk Mateusz / Dutkiewicz Daria

10108709 / 10108710

10108709 / 10108710 UKS OLIMP-SPORT Kiełczów - POLAND

22 Opichal Tomas / Opichalova Monika

10101078 / 10091204

10101078 / 10091204 CZECH REPUBLIC

23 Petkevics Leonards / Cherepanova Rebeka

10070326 / 10089018

10070326 / 10089018 AZERBAIJAN

24 Prannychuk Maksym / Kushnir Anna

10082854 / 10074323

10082854 / 10074323 UKRAINE

25 Przybyłek Michał / Kwinta Paula

10139130 / 10139132

10139130 / 10139132 AMBER Kołobrzeg - POLAND

26 Sawiński Fryderyk / Zakrzewska Paula

10123747 / 10125404

10123747 / 10125404 ST PYRAS Toruń - POLAND

27 Smolarek Filip / Walińska Otylia

10147004 / 10147005

10147004 / 10147005 JANTAR Elbląg - POLAND

28 Stepurko Vladyslav / Vasiutiak Daiana

10142390 / 10142422

10142390 / 10142422 UKRAINE

29 Stradetskiy Roman / Vakarchuk Kateryna

10100600 / 10135378

10100600 / 10135378 UKRAINE

30 Tananaiev Illia / Voitenko Sofiia

10135453 / 10143903

10135453 / 10143903 UKRAINE

31 Testa Eric / Brezzo Federica

10034171 / 10048176

10034171 / 10048176 ITALY

32 Trinkus Augustinas / Bartkute Gabriele

10096738 / 10105087

10096738 / 10105087 LITHUANIA

33 Walisiak Przemysław / Marcinkiewicz Klaudia

10073217 / 10073222

10073217 / 10073222 DUET Warszawa - POLAND

Dolezal Radek / Folcova Nicole

10090801 / 10112838

10090801 / 10112838 CZECH REPUBLIC

Ivacenkovs Deniss / Skidan Anastasija

10091729 / 10132725

10091729 / 10132725 LATVIA

Szczepański Jan / Knyszyńska Nikola

10120652 / 10127429

10120652 / 10127429 FALA Sopot - POLAND

Szreder Paweł / Szymańska Wiktoria

10132258 / 10132275

10132258 / 10132275 JANTAR Elbląg - POLAND

Tworkowski Marcel / Jankowska Agnieszka

10101600 / 10109208

10101600 / 10109208 JANTAR Elbląg - POLAND

POC WDSF Open Senior II LA [10] 1/2Finału ~31 min
1 Budyś Mariusz / Budyś Monika

10058430 / 10058431

10058430 / 10058431 PROGRESS Kwidzyn - POLAND

2 Deaks Kalvis / Deaka Dina

10096362 / 10096363

10096362 / 10096363 LATVIA

3 Dziurawiec Mariusz / Dziurawiec Agnieszka

10072998 / 10099271

10072998 / 10099271 JANTAR Elbląg - POLAND

4 Kostal Branislav / Kostalova Alena

10113695 / 10113696

10113695 / 10113696 SLOVAKIA

5 Latnikovs Sergejs / Latnikova Kristine

10086334 / 10086333

10086334 / 10086333 LATVIA

6 Lutz Martin / Rybinska Katarzyna Karolina

10057521 / 10134952

10057521 / 10134952 GERMANY

7 Popa Krzysztof / Popa Jolanta

10134696 / 10134697

10134696 / 10134697 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

8 Szar Jarosław / Szar Katarzyna

10115845 / 10115846

10115845 / 10115846 JANTAR Elbląg - POLAND

9 Turkiewicz Jarosław / Karasiewicz Monika

10146704 / 10146700

10146704 / 10146700 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

10 Wolff Harald / Wolff Antje

10091736 / 10091737

10091736 / 10091737 GERMANY

Beres Frantisek / Beresova Miriam

10068308 / 10068309

10068308 / 10068309 SLOVAKIA

Jesionek Tomasz / Ziemniak - Jesionek Katarzyna

10145029 / 10145030

10145029 / 10145030 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

Tomczak Rafał / Tomczak Barbara

10123974 / 10123975

10123974 / 10123975 JANTAR Elbląg - POLAND

WDSF European Championships Under 21 ST [49] 1/8Finału ~219 min
1 Berzins Olegs / Meinarte Amanda

10107187 / 10133248

10107187 / 10133248 LATVIA

2 Bessonov Aleksey / Barjabin Sarah Sofie

10101336 / 10073542

10101336 / 10073542 ESTONIA

3 Bodko Dmytro / Diachenko Diana

10116615 / 10137272

10116615 / 10137272 UKRAINE

4 Borisov Ilian / Spasova Venera

10106036 / 10123511

10106036 / 10123511 BULGARIA

5 Bracko Jaka / Omerzu Nea

10118573 / 10134358

10118573 / 10134358 SLOVENIA

6 Brzeziński Dawid / Nowak Oriana

10115292 / 10136578

10115292 / 10136578 UKS ISKRA Piła - POLAND

7 Cantarella Edoardo / Gentili Asia

10125544 / 10115895

10125544 / 10115895 ITALY

8 Cebanu Vladimir / Chiorescu Sofia

10093934 / 10108509

10093934 / 10108509 MOLDOVA

9 Chiari Stefan / Colja Neza

10104912 / 10112100

10104912 / 10112100 SLOVENIA

10 Chornii Dmytro / Samchynska Mariia

10082896 / 10084313

10082896 / 10084313 UKRAINE

11 Ciopała Michał / Nawalany Julia

10108934 / 10124080

10108934 / 10124080 MCT Wieliczka - POLAND

12 Ciupa Jakub / Doskocz Nikola

10136219 / 10128998

10136219 / 10128998 FALA Sopot - POLAND

13 Clit Serban Constantin / Gioncada Aurora

10115407 / 10095933

10115407 / 10095933 ROMANIA

14 Di Tacchio Antonio / Antonino Samuela

10141915 / 10141925

10141915 / 10141925 ITALY

15 Dimants Ernests Aksels / Pascenko Marija

10106758 / 10093451

10106758 / 10093451 LATVIA

16 Drab Michał / Nemcova Martina Nela

10128596 / 10122198

10128596 / 10122198 UKS OLIMP-SPORT Kiełczów - POLAND

17 Fajferic Dorian / Ozegovic Ana

10105136 / 10136858

10105136 / 10136858 CROATIA

18 Gedgaudas Justas / Sefleryte Vesta

10075171 / 10133120

10075171 / 10133120 LITHUANIA

19 Hellaste Marlon / Kuklase Kertu

10114120 / 10121844

10114120 / 10121844 ESTONIA

20 Ivanyk Ivan / Derkach Valeriia

10146710 / 10146711

10146710 / 10146711 UKRAINE

21 Jankunas Kristijonas / Zibudaite Vilte

10127219 / 10130935

10127219 / 10130935 LITHUANIA

22 Jensen Gustav Ibsen / Mud Victoria

10142688 / 10142711

10142688 / 10142711 DENMARK

23 Kindsigo Marco / Terestal Tagli

10095980 / 10102768

10095980 / 10102768 ESTONIA

24 Koren Aviv / Goldshmit Avigail

10116235 / 10141934

10116235 / 10141934 ISRAEL

25 Literski Konstantin / Shugurova Khrystyna

10119267 / 10099495

10119267 / 10099495 GERMANY

26 Łabędzki Kamil / Derlatka Gabriela

10136517 / 10136392

10136517 / 10136392 FOCUS Kamień Pomorski - POLAND

27 Masaro Edvardas / Lapseviciute Gabija

10102754 / 10094464

10102754 / 10094464 LITHUANIA

28 Meska Aurimas / Rutkauskaite Aine

10106115 / 10092550

10106115 / 10092550 LITHUANIA

29 Mijalski Marcel / Wojteczek Julia

10115139 / 10115143

10115139 / 10115143 UKS OLIMP-SPORT Kiełczów - POLAND

30 Naruskevicius Faustas / Brydegaard Mille

10100459 / 10137808

10100459 / 10137808 DENMARK

31 Nejman Grzegorz / Bazyluk Maria

10146572 / 10146573

10146572 / 10146573 FOCUS Olsztyn - POLAND

32 Otsmaa Markus Andreas / Bunina Vita

10095759 / 10131271

10095759 / 10131271 ESTONIA

33 Prochazka Adam / Vykydalova Veronika

10135468 / 10104644

10135468 / 10104644 CZECH REPUBLIC

34 Riemers Silarajs Klavs / Marinaka Patricija

10113246 / 10133954

10113246 / 10133954 LATVIA

35 Rossi Mattia / Tiran Anastasia

10115893 / 10120191

10115893 / 10120191 ITALY

36 Rytel Szymon / Zmudczyńska Marta

10136548 / 10136370

10136548 / 10136370 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

37 Sardari Dumitru / Wederkinck Melissa

10107635 / 10126074

10107635 / 10126074 MOLDOVA

38 Sito Klaudiusz / Filipczak Maja

10146993 / 10146992

10146993 / 10146992 FOCUS Kamień Pomorski - POLAND

39 Skindzera Rytis / Pavlova Agata

10119932 / 10120925

10119932 / 10120925 LITHUANIA

40 Stawowy Mateusz / Machado Ribeiro Da Silva Sara

10091046 / 10091049

10091046 / 10091049 ELITA Kraków - POLAND

41 Strausz Martin / Pekarova Svetlana

10139089 / 10139090

10139089 / 10139090 SLOVAKIA

42 Szczuryk Filip / Szałek Kornelia

10128613 / 10136637

10128613 / 10136637 AMBER Kołobrzeg - POLAND

43 Śledź Miłosz / Dziób Amelia

10108936 / 10124075

10108936 / 10124075 MCT Wieliczka - POLAND

44 Tarach Kamil / Kujawa Karina

10108592 / 10131865

10108592 / 10131865 DUET Warszawa - POLAND

45 Vahtra Hardi / Karklina Karina

10103938 / 10077019

10103938 / 10077019 LATVIA

46 Vlcek Jan / Priplatova Petra

10113927 / 10113926

10113927 / 10113926 CZECH REPUBLIC

47 Wieczorek Jerzy / Nasiłowska Anna

10143424 / 10143462

10143424 / 10143462 DANCE PROJECT Warszawa - POLAND

48 Zadyraka Oleksandr / Chervinska Olena

10122811 / 10122808

10122811 / 10122808 UKRAINE

49 Zieliński Jakub / Nycnerska Olga

10116763 / 10116748

10116763 / 10116748 JANTAR Elbląg - POLAND

Balazovjech Milan / Ferjancova Liana

10121312 / 10101042

10121312 / 10101042 SLOVAKIA

Butnaru Luca Teodor / Bidica Julia Denisa

10114351 / 10128269

10114351 / 10128269 ROMANIA

Grunt Wiktor / Wałdoch Kinga

10116684 / 10116238

10116684 / 10116238 PROGRESS Kwidzyn - POLAND

Hanic Noa / Savic Mia

10121167 / 10121261

10121167 / 10121261 CROATIA

Jesensky Jaroslav / Pavlovicova Simona

10100555 / 10100554

10100555 / 10100554 SLOVAKIA

Lepiste Andreas / Zatolokine Milena

10095134 / 10128799

10095134 / 10128799 AUSTRIA

Lyniuk Andrii / Pavliuk Yana

10129343 / 10119294

10129343 / 10119294 UKRAINE

Shabatko Maksym / Rabarova Lucia

10129082 / 10131573

10129082 / 10131573 SLOVAKIA

Slavoev Martin / Moiseeva Maria

10108888 / 10105349

10108888 / 10105349 BULGARIA

Juvenile I+II 8D [7] Finał ~15 min
1 Didenko Bohdan / Prosiankova Sofiia

/

/ ADAGIO Irpin - UKRAINE

2 Imianowski Oskar / Czupa Zuzanna

20001744 / 20001743

20001744 / 20001743 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice

3 Karmonas Martynas / Reksnyte Liudvika

10141203 / 10141191

10141203 / 10141191 - LITHUANIA

4 Ługowski Bartosz / Łaskarzewska Wiktoria

20001751 / 20001750

20001751 / 20001750 JANTAR Elbląg

5 Stolarczyk Maciej / Chuchla Monika

20001762 / 20001761

20001762 / 20001761 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

6 Sztandera Jan / Kancelarczyk Kaja

20001753 / 20001752

20001753 / 20001752 JANTAR Elbląg

7 Zygadłowicz Jan / Wiśniewska Joanna

20001757 / 20001758

20001757 / 20001758 JANTAR Elbląg

Baniulis Joris / Jefimenkaite Simona

10146467 / 10136021

10146467 / 10136021 - LITHUANIA

Junior I 10D [12] 1/2Finału ~25 min
1 Barański Bartosz / Skowrońska Gabriela

20001525 / 20001527

20001525 / 20001527 JANTAR Elbląg

2 Christodoulides Pavlos / Spetsioti Diamandini

/

/ ANGELS DANCE STUDIO Nicosia - CYPRUS

3 Dondera Aleksander / Drętkiewicz Kaja

20000257 / 20000260

20000257 / 20000260 KING DANCE Koszalin

4 Lačinovs Arsenijs / Oševerova-Alenoviča Karolina

/

/ ZALESKU DEJU SKOLA Riga - LATVIA

5 Peik Robert / Nurmsalu Rosanna

10127143 / 10127208

10127143 / 10127208 - ESTONIA

6 Rahula Johann Marten / Makarov Victoria

/

/ LEEVI Tallinn - ESTONIA

7 Słomiński Damian / Kozikowska Róża

20000734 / 20000798

20000734 / 20000798 FALA Sopot

8 Starczewski Gabriel / Nadolna Julia

20000167 / 20000530

20000167 / 20000530 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

9 Szewczyk Jan / Bartkiewicz Maja

20001048 / 20001035

20001048 / 20001035 UKS FEELING Warszawa

10 Szostak Krzysztof / Stefańczyk Laura

20000006 / 20000011

20000006 / 20000011 JANTAR Elbląg

11 Zeiza Edvards / Linde Paula

10139705 / 10136706

10139705 / 10136706 - LATVIA

12 Zięba Michał / Nester Anna

20001172 / 20001174

20001172 / 20001174 DUET Warszawa

Czarnecki Marcel / Ziółkowska Maja

20000348 / 20000606

20000348 / 20000606 THE BEST Gdańsk

POC WDSF Open Junior II ST [22] 1/4Finału ~68 min
1 Bily Simon / Zdanska Stella

10138163 / 10140270

10138163 / 10140270 CZECH REPUBLIC

2 Blaszyński Dawid / Zielińska Aneta

10136168 / 10143212

10136168 / 10143212 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

3 Brozek Adam / Simlova Veronika

10139838 / 10140236

10139838 / 10140236 CZECH REPUBLIC

4 Czepiel Bartłomiej / Maślanka Martyna

10140186 / 10140225

10140186 / 10140225 CKIS Skawina - POLAND

5 Donskich Adrian / Matukeviciute Ugne

10138257 / 10133752

10138257 / 10133752 LITHUANIA

6 Drażba Michał / Chmielowiec Iga

10144783 / 10144807

10144783 / 10144807 AT SMOOTH Pruszcz Gdański - POLAND

7 Feher Erik / Barath Csenge

10135121 / 10129985

10135121 / 10129985 HUNGARY

8 Grigaliunas Tauras / Barysaite Smilte

10133750 / 10128152

10133750 / 10128152 LITHUANIA

9 Jałocha Tony / Duda Martyna

10139250 / 10139251

10139250 / 10139251 ELITA Kraków - POLAND

10 Jezierski Błażej / Cybulska Malwina

10136174 / 10136175

10136174 / 10136175 JANTAR Elbląg - POLAND

11 Józefowicz Marceli / Kawa Julia

10136026 / 10142276

10136026 / 10142276 JANTAR Elbląg - POLAND

12 Kharin Ruslan / Kuziemska Iwetta

10146816 / 10146801

10146816 / 10146801 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

13 Krawczyk Kuba / Jałocha Martyna

10136417 / 10136415

10136417 / 10136415 ELITA Kraków - POLAND

14 Kundyk Nazar / Repa Anastasiia

10142925 / 10135505

10142925 / 10135505 UKRAINE

15 Makarov Martin / Peik Regina

10100227 / 10119195

10100227 / 10119195 ESTONIA

16 Meiksans Roberts / Volkova Alisa

10128066 / 10134913

10128066 / 10134913 LATVIA

17 Morar David / Piskarova Daria

10135439 / 10122972

10135439 / 10122972 UKRAINE

18 Mozura Vincentas / Sustikaite Vanesa

10140264 / 10133702

10140264 / 10133702 LITHUANIA

19 Panek Adam / Sroka Wiktoria

10140581 / 10140584

10140581 / 10140584 JANTAR Elbląg - POLAND

20 Papandreou Alexandros / Koundouri Maria Eleni

10140281 / 10140280

10140281 / 10140280 CYPRUS

21 Sourdeau Raphael / Accart Legall Victoire

10135546 / 10144818

10135546 / 10144818 FRANCE

22 Woliński Bartosz / Saryk Amelia

10136596 / 10136594

10136596 / 10136594 JANTAR Elbląg - POLAND

Szostak Krzysztof / Stefańczyk Laura

10136499 / 10130478

10136499 / 10130478 JANTAR Elbląg - POLAND

Żmijewski Marcel / Ciechorska Michalina

10136032 / 10136031

10136032 / 10136031 JANTAR Elbląg - POLAND

POC WDSF Open Youth ST [32] 1/8Finału ~119 min
1 Bakacz Michał / Kruszyńska Marta

10128735 / 10119140

10128735 / 10119140 UKS OLIMP-SPORT Kiełczów - POLAND

2 Berzins Olegs / Meinarte Amanda

10107187 / 10133248

10107187 / 10133248 LATVIA

3 Bukowski Mateusz / Zgardzińska Laura

10142926 / 10142887

10142926 / 10142887 STARLIGHT Zielona Góra - POLAND

4 Cepaitis Gvidas / Zagelyte Armante

10137903 / 10137904

10137903 / 10137904 LITHUANIA

5 Ciopała Michał / Nawalany Julia

10108934 / 10124080

10108934 / 10124080 MCT Wieliczka - POLAND